H+H Kvasiareň

Kvasená kapusta

Bez konzervačných látok
Bez tepelnej úpravy

Kvasené uhorky

Bez konzervačných látok
Bez tepelnej úpravy

Tradícia a kvalita

Tradition since 1993
Výrobca kvasených výrobkov a nakladanej zeleniny

Tradícia a kvalita

Tradition since 1993
Výrobca kvasených výrobkov a nakladanej zeleniny

 

 

Od odrody k výrobku

 

Tento systém managementu kvality, vyvinutý firmou H+H Kvasiareň, zabezpečí kontrolu nad celým výrobným reťazcom od zasiatia osiva až k finálnemu výrobku, ktorý zabezpečuje vysokú kvalitu takto získaným výrobkom.

• Nami vybrané odrody pestujú pre nás naši zmluvní pestovatelia. Tieto hybridy boli vyšľachtené špeciálne pre spracovateľské účely. Zabezpečujú jednotnotnosť chute a konzistencie kvasenej kapusty a čo najmenšie straty.

• Zmluvní pestovatelia boli vybraní v najvhodnejšom agroklimatickom regióne Slovenska. Dlhodobá spolupráca s pestovateľmi a pravidelná kontrola porastu, min. 3x počas vegetácie, zabezpečí pre nás vysokú kvalitu surovín. Takto dopestovaná zelenina má vysokú zdravotnú hodnotu, nie je prehnojená a neobsahuje chemické rezíduá.
Počas spracovania a balenia používame manažment kvality HACCP
( HAZARD ANALYSIS OF CRITICAL CONTROL POINTS )

Výrobky vyrobené týmto spôsobom sú zdravotne hodnotnejšie a bezpečnejšie vďaka kontrole kvality nad celým reťazcom od osiva k výrobkom. Naše mliečne kvasené výrobky v sáčkovom balení bez konzervačných látok majú dlhú trvanlivosť:

Kvasená pkapusta 60 dní a kvasené uhorky 31 dní.

Od roku 2008 sme držiteľmi certifikátu kvality ISO 9001:2001, FSSC 22000.
V ROKU 2012 sme ziskali certifikat kvality IFS

O firme

Ako rodinná firma H+H rýchlo reaguje na zmeny spotrebiteľskych potrieb od roku 1993. V roku 1998 sme ako prví zaviedli na trh balenú (700g) kvasenú kapustu so 6-týždňovou trvanlivosťou.

V našom sortimente najdete aj kvasené uhorky, lahôdkovú čalamádu a papriku plnenú kvasenou kapustou. Okrem kvasených výrobkov máme aj v ponuke čerstvé zeleninové šaláty a balenú zeleninu.

Od vzniku firmy sa rozšíril sortiment, zvýšila sa produkcia a vstúpili sme aj na zahraničný trh.

CIEĽOM FIRMY JE NAĎALEJ ZÁSOBOVAŤ OBCHODY, ZÁVODNÉ KUCHYNE, REŠTAURÁCIE, HOTELY A TAKTO USPOKOJOVAŤ SPOTREBITEĽOV DOMA I V ZAHRANIČÍ.

– Všetky mliečne kvasené výrobky sú vyrobené a balené bez konzervačných látok.
– Všetky výrobky ponúkame v malom aj vo veľkom balení.

h+h_vonal_logo

Map